Artırılmış gerçeklikle parke seçme dönemi başlıyor

Son yıllarda dijitalleşmeye yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Yıldız Entegre, Türkiye’de bir ilk olan yeni parke seçim uygulamasını tanıttı. Devrim niteliğindeki uygulama “Çek, Seç, Uygula!” ile artık kullanıcılar, istedikleri parke modelini sadece saniyeler içerisinde mobil telefonları ya da bilgisayar ekranları aracılığıyla odalarının zemininde görebilecekler.

ygulama, zemin üzerindeki mobilya, halı gibi nesneleri ve kot farklarını da algılayarak tüketicilere hayallerindeki tasarımı mekanlarına hatasız uygulama fırsatı sağlıyor, parke değişim sürecindeki tüm belirsizlikler ortadan kalkıyor.

Orman ürünleri sektörünün Türkiye’deki pazar lideri markası Yıldız Entegre, son yıllarda farklı sektörlerde hayatımıza giren artırılmış gerçekliği şimdi de parkeye taşıdı. Türkiye’de ilk kez Yıldız Entegre tarafından sektöre kazandırılan “Çek, Seç, Uygula!” uygulamasıyla artık kullanıcılar, parke seçimlerinde teknolojiden faydalanacak; hangi parkenin hangi odada nasıl duracağını dijital ortamda görebilecek.

UYGULAMA NASIL ÇALIŞIYOR?

Uygulamanın çalışma sistemi de oldukça basit. Hem ev hem de ofis tasarımlarında kullanılabilecek uygulama kapsamında kullanıcılar, parke değişimi düşündükleri mekanların fotoğraflarını çekecek. Yıldız Entegre mobil aplikasyonu ya da Yıldız Entegre internet sitesindeki “Çek, Seç, Uygula!” bölümüne bu fotoğraflar yüklenecek. Sisteme yüklenen fotoğraflar üzerinden, kullanıcılar VarioClic ve TerraClick ürün grubundaki model ve renk seçeneğinde parkeleri odalarının zemininde görebilecek; model ya da renk tercihlerini de zevklerine ve odanın uyumuna göre yapabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica