Bakanımız Sayın Pakdemirli ve Genel Müdürümüz Sayın Karacabey’den Konya Ziyareti

Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ve Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey “Söz Sizde Tarım Orman Sektör Buluşması” toplantısı, Hasat Bayramı ve Aslidaş Çumra Şube açılış programları için Konya’yı ziyaret etti.
Konya Ticaret Borsası Elektronik Satış Salonu Gong Töreni ile başlayan program, “Söz Sizde Tarım Orman Buluşmaları” kapsamında düzenlene Konya Sektör Buluşmaları Toplantısı ile devam etti.
Çumra Belediyesi’ni ziyareti eden Bakanımız ve Genel Müdürümüz, Hasat Bayramı ve Konya Ticaret Borsası iştiraki olan Anadolu Selçuklu Tarım Ürünleri ve Lisanslı Depoculuk A.Ş.  (ASLİDAŞ) Çumra Şubesi açılış programına katıldılar. Yöre halkının da büyük ilgisi ile karşılaşan Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli, Gökhüyük Mahallesi’ndeki bir tarlada biçerdöverlebuğday hasadı yaptı.
Program sonrasında Konya Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret eden Genel Müdürümüz BekirKaracabey’i, Bölge Müdürü Cafer Bal, Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Ülküdür ve Abdullah Duman ile Şube Müdürleri, Konya Orman İşletme Müdürü, Konya Orman Fidanlık Müdürü ve kurum personeli karşıladı.
Konya Bölge Müdürümüz Cafer Bal’ın sunumunda bölgede yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alan Genel müdürümüz Bekir Karacabey, yapılan çalışmalardan dolayı personele teşekkür ederek, Konya’dan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica