GenelGÜNCEL HABERHaberlerİş

Fuarcılık sektörüne yeni bir soluk getiren Nobel Expo, büyümeye devam ediyor.

Nobel Expo Uluslararası Fuarcılık kurucu ortaklarından Erhan Çelik, yaşanan gereksinim ve büyük boşluğu görerek Nobel Expo’yu kurduklarını söyledi.

Fuarcılık sektörüne yeni bir soluk getiren Nobel Expo, büyümeye devam ediyor. Yeni illerde yeni fuarlarla adından sıkça söz ettiren Nobel Expo, bu yılda iddialı.

Habertürk Televizyonu Genel Yayın Yönetmenliği, Show TV Haber Dairesi Başkanlığı, TRT1 Ana Haber Anchoru ve şimdi bambaşka bir kimliğiyle karşımızda, Nobel Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. kurucu ortaklarından Erhan Çelik. Fuarcılık sektörüne hızlı giriş yaparak, önce yönetici olarak hizmet verdiği sektörde şimdi kurucu ortak olarak karşımıza çıkıyor. Nobel Expo ile pandemi sürecinde yeni bir döneme evrilen fuarcılık sektörüne ilişkin farklı, değer yaratan hizmet modelleri oluşturmayı hedefliyor.

“Dünyada en çok fuar şirketi bulunan ve fuar organizasyonu yapan ilk beş ülke arasında Türkiye’de var. Ama aynı Türkiye’nin uluslararası çapta bilinen, etkili, ihracata büyük destek sağlayan kaç fuarı var derseniz, bir elin beş parmağı kadar yok” diyen Erhan Çelik, “Biz öncelikle ihracat odaklı, sektörlerin ihtiyaçlarına göre organizasyonlar yapıyoruz, yapacağız. Bakın fuarlar yapacağız demiyorum. Organizasyonlar yapacağız” şeklinde açıklıyor kendisinin ve Nobel Expo’nun yakın gelecek rotasını.

ifmifm fua

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu