GenelGÜNCEL HABERHaberler

Isıl İşlem Operatör Kursları Kocaeli İle Başlıyor!

25.05.2019 Tarih ve 30784 sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan “Ahşap Ambalaj Malzemelerinin Isıl İşleme Tabi Tutulması ve İşaretlenmesine Dair Yönetmelik” (ISPM-15) kapsamında Kocaeli İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüz bünyesinde 13-14-15 Ocak 2020 tarihlerinde Kocaeli Sanayi Odasında (Kocaeli Fuar İçi) Isıl İşlem Operatör Eğitimi düzenlenecektir. Isıl İşlem Operatör eğitimi için başvurular 2 Ocak 2020 Tarihi itibari ile başlayacak olup, 10 Ocak 2020 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Kocaeli Isıl İşlem Operatör Kurs eğitimi kontenjanı 100 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Başvurular Müdürlüğümüze doğrudan ya da uzakta bulunan adaylarımız için duyuru ekinde bulunan başvuru dilekçesini doldurarak  Müdürlüğümüze faks ( Faks : 0262 312 13 10 )  yoluyla da yapılabilecektir.

Doğrudan Müdürlüğümüze başvuran adaylarımız Kimlik Belgesi, Mezuniyet belgesi ( asıl ya da Onaylı Sureti ) ve bir adet fotoğraf ile Müdürlüğümüze başvurup, Adaylar kursa ait Kurs Eğitim ve Belge ödemelerini Müdürlüğümüz Döner Sermaye birimine 13 Ocak 2020 tarihi Mesai bitimine kadar yapabilecektir.

Faks yolu ile başvuracak adaylarımız ise Duyuru ekinde bulunan dilekçeyi Müdürlüğümüze faks çekerek ( Faks : 0262 312 13 10 )  ön başvuru tamamlanmış olacaktır. Faks yolu ile ön başvurusunu tamamlayan adaylarımız Kursa ait Kurs Eğitim ve Belge ödemelerini Müdürlüğümüz Döner Sermaye birimine 13 Ocak 2020 mesai bitimine kadar yapabilecektir. Faks yolu ile başvuran adaylarımız ilgili belgelerin ( Başvuru Dilekçesi, Kimlik Fotokopisi, Mezuniyet Belgesi ve Bir adet fotoğraf ) asıllarını veya onaylı suretlerini kurs başlangıcında getirmelidir.

NOT: E-DEVLET uygulaması üzerinden alınan mezuniyet belgeleri geçerli olacaktır. Mezuniyet belgelerinin asıl veya onaylı suretlerini sunamayan, Mezuniyetleri en az Lise düzeyinde olmayan, Döner Sermaye ödemesi yapmayan adaylar ile Kurs Tarihi itibari ile Isıl İşlem Operatör Belgesi 2 yıl içinde iptal edilmiş adaylar eğitime kabul edilmeyecektir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

1-Başvuru Dilekçesi için Tıklayınız…

2-Kimlik Belgesi ( Fotokopisi)

3-Mezuniyet Belgesi ( Aslı veya Onaylı Sureti)

4-1 Adet Fotoğraf.

İrtibat : Onur YAVUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu