GenelGÜNCEL HABERHaberler

İstanbul’un göbeğinde gizemli ahşap ev! Yılın belli dönemlerinde 5 saniyeliğine ortadan kaybolduğu iddia ediliyor

İstanbul Bakırköy merkezde yer alan ahşap ev hakkındaki hikayeler duyanları ürkütüyor. Evin, yılın belli dönemlerinde 5 saniyeliğine ortadan kaybolduğu iddia ediliyor. Bölge sakinlerinden bazıları da bu duruma şahit olduğunu söylüyor.

İstanbul, dünyanın en gözde şehirlerinden biri. Nitekim İstanbul’un bugünü kadar geçmişi de bir o kadar hareketli. Bakırköy ilçesinde eskiden kalma ahşap ev ise eski İstanbul’u yansıtıyor fakat ev hakkındaki hikayeyi duyanların ayakları geri geri gidiyor.

TÜYLERİ ÜRPERTEN İDDİALAR

Belki de İstanbul’da yaşayan çoğu kişi evin önünden geçmiştir ancak hakkındaki iddiaları bilen çok az kişi var. Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi, Vankulu Sokak’ın İncirli Caddesi ile birleştiği yerde bulunan evin, yılın belli dönemlerinde 5 saniyeliğine ortadan kaybolduğu söyleniyor. Üstelik buna şahit olduğunu anlatan mahalle sakinleri bile var.

“PERİLİ KÖŞK” DİYE DE ANILIYOR

Ev hakkındaki iddialar bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda “Perili Köşk” olarak da adlandırılan evde daha önce 2 kardeş yaşıyordu. Kardeşler öldükten sonra ev atıl kaldı. Mahalle sakinleri, akşamları evden çığlık sesleri dahi geldiğini söylüyor. Sözlük sitelerinde hakkında 6 sayfa yorum bulunan ev, hala bölgeden geçenlerin dikkatini çekiyor. Ancak evin gizemi çözülmüş değil. Paylaşılamayan miras yüzünden atıl kaldığı da söylenenler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu