GenelHaberlerSON DAKİKA

Kereste fabrikasından 1 milyonluk malzeme çaldılar

Araç ilçesinde bulunan bir kereste fabrikasından yaklaşık 1 milyon lira değerinde malzeme çalan 3 şüpheli, jandarma ekiplerinin operasyonuyla yakalanarak gözaltına alındı.

Kastamonu

İlçeye bağlı Huruçören Köyünde iş yeri sahibi S.S., kereste fabrikasından 1 adet vidalı kompresör, 2 adet taşıma rulosu, 2 adet küçük elektrik panosu, 4 adet çivi tabancası, 3 adet büyük elektrik trafosu, 10 adet tomruk taşıma rulosu, 12 adet kullanılmış hızar testeresi , 26 adet çoklu dilme testeresi ve muhtelif ürünler çalındığı ihbarında bulundu. Yaklaşık 1 milyon TL değerinde malzeme çalınması olayı ile ilgili JASAT tarafından yapılan titiz çalışmalar neticesinde; olayı gerçekleştiren kişilerin A.V., Y.D. ve S.Y. isimli şahıslar olduğu tespit edildi. Şüpheliler, jandarma ekiplerinin yoğun araştırmalar sonucunda yakalanarak gözaltına alındı.

Araç’ın Huruçören Köyünde A.V., Y.D. ve S.Y. isimli şahısların çalmış olduğu malzemelerin bulunması üzerine Cumhuriyet Savcısının talimatıyla çalınan malzemeler sahibine teslim edildi. Hırsızlık olayının şüphelileri olarak yakalanan A.V., Y.D. ve S.Y. isimli şahıslar ise karakoldaki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. (iha) İhlas Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu