GenelHaberlerİş

Kronospan’dan Kaswood’a ziyaret

Kronospan (SFC) Orman Ürünleri idareceleri, Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren KASWOOD Endüstriyel Orman Ürünleri Tesisleri’ni ziyaret etti.

Kronospan Orman Ürünleri Sanayi ve Tic. Aş. ( SFC ) Yönetim Kurulu Üyeleri, Fabrika Müdürü Bilal Karakaya, İdari Mali İşler Müdürü Ömer Gülamoğlu, Muhasabe Müdürü Hakan Dikici ve Satın Alma Müdürü Uğur Gence, KASWOOD Endüstriyel Orman Ürünleri Tesisi’ne mesleki ziyarette bulundu.

KASWOOD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Başkan Yardımcıları Ömer Yüksel, Erol Akar ile Fabrika Müdürü Nezih Sagun ile görüşerek fabrika ve tesisler hakkında bilgi alan Kronospan yetkilileri, böyle bir tesisin ilimiz ve ülkemize tamamı hibe Avrupa projesi olarak kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Böylesine değerli bir tesisin sektör içersindeki ihtiyaç için önemine değinen Kronospan yetkilileri: “Bu tesisin inşallah önümüzdeki süreçte ilimizin sektörde çok değerli bir üretim üssü olacağına inanıyoruz. Ticaret Borsamızın Başkanı Sedat İşeri, Meclis Başkanı Ömer Faruk Yanık başta olmak üzere Başkan Yardımcıları, Yönetim, Borsa Sekreter ve personeli ile tesisin kazandırılmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.

Türkiye hatta Avrupa’da söz sahibi Kronospan (SFC) ile Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi gibi dev tesisin varlığına dikkat çeken yetkililer, KASWOOD yetkililerine çalışmalarında başarı dilediler. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu