Laptop sehpanızı kendiniz tasarlayın

Türkiye’yi Kendin Yap (DIY – Do It Yourself) kültürüyle tanıştıran Tekzen, evlerde geçirilen bu zamanı daha verimli hale getirmek isteyen herkese evde kolaylıkla yapılabileceği yaratıcı ve keyifli DIY fikirleri sunuyor.

Çoğu kişinin homeoffice olarak evde çalıştığı bu dönemde Tekzen, ihtiyaca yönelik özgün eşyalar hazırlamanızda size güzel fikirler sunuyor. Yapacağınız küçük dokunuşlar ile ev dekorasyonunuza şıklık katacak ve ortama farklılık kazandıracak detaylarla eşyalarınızda bambaşka bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Keyfine düşkün olanlara kişisel tasarımlar
Vaktimizin çoğunu evde geçirdiğimiz şu dönemde zamanı mümkün olabildiğince verimli hale getirmek sizin elinizde. Evde yapabileceğiniz Kendin YapDIY (Do It Yourself) fikirleri ile evinizi, çalışma ortamınızı, aksesuarlarınızı kişileştirerek gününüzü keyiflendirebilirsiniz. Çoğu kişinin evden çalıştığı bir dönemdeyiz. Maillerinizi bazen kanepede bazen de yatağınızda kontrol etmek istiyor olabilirsiniz. Tam da bu dönemde kendi laptop sehpanızı yaparak rahatlığınıza rahatlık katabilir, maillerinizi kanepenizde ya da yatağınızda keyifle kontrol edebilirsiniz. Düşük maliyeti ve pratik şekilde yapılması sayesinde artık kendi laptop sehpanız olacak.

Kendi laptop sehpanızı yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler;
•    Kereste
•    Ahşap askı
•    Akülü vidalama
•    Çıta
•    Vida

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir