GenelHaberlerSON DAKİKA

Marangoz, oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü

Muğla’da tartıştığı babasını bıçaklayarak öldürdü

49 yaşındaki marangoz ustası, tartıştığı oğlu tarafından ekmek bıçağı ile kalbinden bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan marangoz ustası, tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Muğla’nın Marmaris ilçesine 11 kilometre uzaklıktaki turistik İçmeler Mahallesi’nde F.U. (17), 112 ihbar hattını arayarak babasının bıçaklandığını, kırmızı montlu, zayıf yapılı orta boylarda sarı saçlı birinin de kaçtığını bildirdi.

Kayabal Caddesi’nde bulunan iki katlı binaya gelen sağlık ekipleri, çatı katındaki dairenin kapısında yerde kanlar içinde yatan Mehmet U.’ya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra ambulansla hastaneye kaldırdı.

OĞULLARI GÖZALTINA ALINDI

Kalbinden bıçak darbesi ile ağır yaralanan Mehmet U. doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılmadı.

Daireye gelen polis ekipleri de olayın meydana geldiği sırada, evde bulunan Mehmet U.’nun oğlu H.U. (13) ile F.U.’yu savcılık talimatıyla gözaltına aldı.

CİNAYET, İKİ SAATTE ÇÖZÜLDÜ

Marmaris İlçe Asayiş Büro ekipleri, psikolog ve nöbetçi savcı, H.U. (13) ve F.U. ile görüşmeye başladı.

Bu sırada olay inceleme ekipleri de daire, apartman ve apartman çevresinde cinayette kullanılan bıçağı bulmak için seferber oldu.

Bir saat süren aramalar sonucu olayda kullandığı ön görülen ekmek bıçağı apartmanın bahçesindeki çiçekler arasında toprağa gömülü olarak bulundu.

Çevrede yapılan güvenlik kamera incelemelerinde F.U.’nun verdiği eşkale uyan bir kişinin apartmana girip çıkmadığı görüldü.

Çocuklarla yapılan görüşme sonucu çelişkili ifadeler veren F.U., daha sonra suçunu itiraf etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu