GenelHaberler

Novawood Faaliyetlerini Güçlendirecek.

2005 yılından bu yana ahşap sektöründe faaliyet gösteren Novawood; şirket sahibi Necati Şaşmaz liderliğinde fuarlarda Türkiye’yi temsil ediyor. Ortadoğu’ nun en büyük inşaat fuarlarından biri olan The Big 5 Saudi’ye; Arabistan, İspanya, İtalya Almanya, Türkiye, Çin, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere toplam 67 ülke katılım göstermişti.

Dünyanın en büyük yapı ve inşaat fuarları arasında olan The Big 5 Saudi.Sektörle ilgili gelişmeleri, yenilikleri ve fırsatları değerlendirme fırsatı sunan fuarda Novawood; deck ve cephe ürünlerinin yanı sıra iç mekan duvar kaplamaları ve tasarım ürünlerini ziyaretçilerle buluşturuyor. Novawood, dünyadaki ve Türkiye’deki yapı ve inşaat sektöründeki yeniliklerin takip edilmesini sağlayan The Big 5 Saudi Fuarı’na katılarak Arap yarımadasındaki çalışmalarını güçlendirmeyi hedefliyor.

Yapı sektöründe dünyanın önde gelen firmalarının ürün ve hizmet çözümleri için bir araya geldiği uluslararası yapı ve inşaat endüstrisi fuarı The Big 5 Saudi’ de yer alan Novawood, şirket sahibi ünlü oyuncu Necati Şaşmaz liderliğindeki ekibiyle Türkiye’yi sektöründe temsil etti.

İHRACATLA GELEN BÜYÜME 

Ürünlerini ABD, Avusturya, İsviçre, Hollanda, Avustralya, İngiltere ve Suudi Arabistan’ın da aralarında bulunduğu 55’ten fazla ülkeye ihraç eden Novawood, yeni ürünleri üzerine çalışarak dünyadaki pazar payını artırmayı hedefliyor.

Novawood, zemin, cephe ve duvar kaplamaları, parke ve inşaatta ahşap tasarım çözümleriyle SS2 A111 numaralı stantta katılımcıları bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu