GenelGÜNCEL HABERHaberler

OGM personel alımı başvuru sürecinde son günler!

 süreci devam ediyor. 12 Eylül’de başlayan başvurularda son günlere girildi. Orman Genel Müdürlüğü’nde çalışmak isteyen vatandaşların kısa sürede başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Peki, OGM personel alımı başvuruları ne zaman bitiyor?  başvuru şartları neler?.

Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Orman Genel Müdürlüğü personel alımı süreci 12 Eylül’de başlamıştı. Bakanlık tarafından yayınlanan ilan ile birlikte başvuru ve sınava dair tüm detaylar açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adaylar için son gün uyarısı geldi. Peki, OGM personel alımı başvuruları ne zaman bitiyor? Orman Genel Müdürlüğü personel alımı başvuru şartları neler? İşte konu ile ilgili ayrıntılar…

OGM PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTİYOR?

Adaylar 12 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr adresindeki sistemden e-devlet şifreleri ile başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Başvuru işlemleri 23 Eylül gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu