Haberler

OGM’den 180. Yıla özel Futbol Turnuvası

180. YIL FUTBOL TURNUVASI

​Genel Müdürlüğümüzün 180. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında personelimiz arasındaki dostluğun pekişmesi, dayanışmanın arttırılması ve çalışanların sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine katkı sağlamak amacıyla tüm teşkilatımızın katılımı ile futbol turnuvası düzenlenmesine karar verilmiştir.

Bu kapsamda turnuvaya ilişkin katılım şartları, turnuva kurallarının bulunduğu uygulama talimatı ve istenilen belgeler ilan ekinde yer almaktadır.

Turnuvaya katılacak takımlar istenilen belgeler ve onaylı listelerini taratarak 15.02.2019 tarihine kadar turnuva@ogm.gov.tr e-posta adresine göndereceklerdir. Bu tarihten sonraki müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Turnuva takvimi göz önüne alınarak bölge içi müsabakaları en geç 10.03.2019 tarihine kadar bitirilecektir.(Bölge müdürlüğü tertip komiteleri buna göre kendi takvimlerini oluşturacaktır.)

Turnuvaya ait başvurular, talepler ve itirazlar  turnuva@ogm.gov.tr e-posta adresi aracılığıyla turnuva tertip komitesine iletilecektir.

Turnuva ile ilgili tüm duyuru, bilgiler, karşılaşma sonuçları, puan durumları, tertip komitesi kararları www.ogm.gov.tr kurumsal portal adresindeki 180.Yıl  Futbol Turnuvası bölümünden takip edilebilecektir.

Turnuvaya katılacak tüm takımlara başarılar dileriz.

Turnuva Tertip Komitesi​​

Kaynak: OGM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu