Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları ne zaman? 2021 OGM işçi alımı başvuru şartları nelerdir?

Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları ne zaman? Sorusu vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. 2 bin kişinin alınacağı işçi alımlarıyla ilgili Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıklamalarda bulundu.
Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları ne zaman? 2021 OGM işçi alımı başvuru şartları nelerdir? Vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 2 bin geçici işçi istihdam edeceklerini bildirdi.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2 BİN GEÇİCİ İŞÇİ ALIMI

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Orman Genel Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 2 bin geçici işçi istihdam edeceklerini bildirdi.

Pakdemirli, yazılı açıklamasında, bayram coşkusuna uygun iki müjdeyle güne başlayacaklarını belirterek şunları kaydetti:

“Orman Genel Müdürlüğümüze orman yangınlarıyla mücadele ve ormancılık faaliyetlerinde çalıştırılmak üzere 2 bin geçici işçi istihdam ediyoruz. Ayrıca 5620 sayılı Kanun kapsamında Kurumumuzda görevli geçici işçilerin 4 ay daha ilave süre uzatımı da yine Hazine ve Maliye Bakanlığınca onaylanmış olup işçilerimiz 9 ay 29 gün çalışacaklardır. Hayırlı olsun.”

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Orman Genel Müdürlüğü’nden henüz başvurularla ilgili açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir