Orman Genel Müdürlüğü (OGM) işçi alımı başvuru şartları ve ilan detayları!

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 274 işçi alımı yapacak. OGM işçi alımı başvuruları bugün itibari ile başladı. Alınacak işçiler Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında daimi olarak istihdam edileceklerdir. Başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online başvuru şeklinde olacaktır. Peki, OGM işçi alımı başvuru şartları nelerdir? Hangi kadrolara hangi mesleklerden işçi alınacak? Tüm ilan detayları aşağıda verilmiştir.

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) bugün Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası olan www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilanlara göre Orman Genel Müdürlüğü, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, en az ilköğretim mezunu öğrenim düzeylerinden 274 adet işçi alımı yapacak.

HANGİ MESLEKLERDEN KAÇ İŞÇİ ALINACAK?

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere, Greyder Operatörü 171 adet, Dozer Operatörü 56 adet, Ekskavatör Operatörü 41 adet ve İş Makinesi Operatörü 6 adet olmak üzere toplamda 274 adet Belirsiz Süreli (daimi) işçi alımı yapılacaktır.

İŞÇİ ALIMI BAŞVURU TARİHİ

OGM işçi alımı başvuruları  (05 Ekim 2020) başlamıştır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir