Haberler

Peli Parke, Ustalarıyla Konya’da Buluştu

Peli Parke’nin 20 Şubat’ta Konya Ramada Otel’de düzenlediği ‘’Usta Semineri’ne 100 parke ustası katıldı. Peli’nin Konya Toptancı Bayisi Teknik Orman Ürünleri’nin de desteğiyle gerçekleşen seminerde ustalar sorularına ve sorunlarına cevap buldu.

Ustalar için düzenlenen eğitimde açılış konuşmasını yapan Peli Parke İş Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu ‘’Sizlere Peli’nin genel yapısını ve kim olduğunu tanıtacağız. Şirketin tanıtımının ardından özellikle kalite kontrol ekibi olarak sahada karşılaştıkları sorunlar ve bunların nasıl en aza indirilmesi gerektiği ile ilgili bilgileri örneklerle anlatacağız. Sizin soru ve önerilerinizi dinleyeceğiz. Ardından geçtiğimiz yıl başlattığımız Sadakat Programı ile ilgili yenilikleri paylaşacağız’’ dedi.

Peli’nin Vezirköprü’de gerçekleştirdikleri üretim tesislerinin anlatıldığı tanıtım filminin ardından Vezirköprü Bünyesinde Kalite Kontrol Yöneticisi olarak çalışan Metehan Nahir hazırladığı sunumla uygulama konusunda teknik bilgiler aktardı. Ustalardan gelen soruları yanıtladı. Müşteri Şikayetleri Teknik Yöneticisi Kerem Aydın, uygulama hataları, sahadan gelen şikayetler, bu şikayetlerin ne olduğu ve bu tür sorunlar için alınması gereken önlemler hakkında bilgi verdi.

Yeni ürünler ve Sadakat Programı hakkında detaylı bilgi veren Peli Ürün Yöneticisi Kaan Balcı yeni koleksiyonlar, ürün özellikleri ve detayları hakkında bilgi vererek ustaların sorularını yanıtladı. Sadakat Programını da anlatan Balcı, ödül sistemini, mobil uygulamayı ve uygulamanın detaylarını bir sunumla paylaştı. Seminerde, Peli Parke Ürün Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu, Peli Parke Ürün Yöneticisi Kaan Balcı, Vezirköprü Kalite Kontrol Yöneticisi Metehan Nahir, Müşteri Şikayetleri Teknik Yöneticisi Kerem Aydın’ın yanı sıra Plaka Satış Uzmanı Sadık Geçir, Marka ve İletişim Yöneticisi Meltem Öztaş, İç Anadolu Bölge Müdürü Taner Demirer, Konya Bölge Sorumlusu Yunus Erol, Ankara Bölge Sorumlusu Caner Savaş Kayseri Bölge Sorumlusu Mehmet Öz, Peli’nin Konya toptancı bayisi Teknik Orman Ürünleri ve ekibi katıldı.

Seminerin ardından ustalarla akşam yemeğinde beraber olan Peli, yemekte de ustalarla sohbetler ederek ustaların sorularını cevapladı, istek ve önerilerini dinledi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu