GenelHaberlerİşRÖPORTAJ

Sektörün Yükselen Değeri Naswood

Ahşabı geleceğin öncelikli yapı malzemesi olarak gören Naswood, üretim altyapısı, üstün teknolojisi, yüksek kalite standartları ve güçlü yatırımlarıyla ahşap sektöründe Türkiye’nin öncü, dünyanın sayılı kuruluşlarından!

Naswood, sektöre 1990 yılında kamış ve hasır ürünleri üretimi ile giriş yapmış olup; bugün, Muğla, Antalya ve Ukrayna’daki modern ahşap üretim tesislerinde 31.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 49.000 m2’lik alanda, geniş ürün yelpazesiyle ahşap yapı elemanları üretimlerini başarı ile sürdürmekte.

Naswood, Uluslarası Thermowood Birliği’nin sertifikalı resmi Thermowood üreticisi olup, Thermowood ahşap ürünlerini başarı ile üretmektedir. Aynı zamanda 45 m. uzunluğa ve 3,3 metre yüksekliğe kadar düz, eğrisel ve değişken kesitli formlarda lamine ahşap üretiminde de sektör lideri konumunda.

Ayrıca hazır ürün olarak veya projenin niteliğine göre; CLT panel, kolon, kiriş, masif panel, cephe ve dış mekan zemin kaplama ürünleri, ahşap pencere, kapı sereni ile birlikte ahşap evleri de başarı ile üretmektedir.

Üretimin yanında, ahşap konusunda seçkin mühendisleri, mimarları, üretim ve uygulama ekibiyle Naswood, yurt içi ve yurt dışında, otel / avm / kamu kurum ve kuruluş projeleri, komple bina projeleri, iç-dış cephe ve zemin kaplama projeleri, sanatsal projeler v.b. sayısız anahtar teslim projeye de başarı ile imza atmıştır.

Naswood, ahşabın tomruk aşamasından, yaşam alanına kazandırılmasına kadar olan tüm süreçlerini, kendi bünyesinde gerçekleştirebiliyor olmanın avantajlarını ve haklı gurunu yaşamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu