GenelHaberler

Türkiye Palet Üreticileri Derneği TEPAL İzmir de Ofisini açıyor.

Tüm EPAL Üreticileri Kalite Derneği’dir. Kısa adı TEPAL olan derneğimizin Merkezi İstanbul’dadır. Merkezi Almanya’da bulunan Avrupa Paletçiler Birliği’nin (EPAL eV.) Türkiye Ulusal Komitesi’dir. 2010 yılında kurulan TEPAL, EPAL eV. yönetimi ile koordineli çalışmalar yürütmekteyiz dedi.

TEPAL olarak Üyelerimizin EPAL lisansı başvurusu işlemlerini yürütmek, EPAL lisansı altında üretim ve tamir işlemleri yapan TEPAL üyeleri ile EPAL eV. arasında iletişimi ve işbirliğini sağlamak sureti ile yardım ve dayanışmayı gerçekleştirmektir.

Derneğimiz Türkiye’de üretilen EPAL/EURO palet ve Metal Kasa/Gitter Box standartlarının korunması için faaliyet göstermekte ve bu konuda üyelerine gereken katkıyı sağlamaktadır.

EPAL ürünlerinin lisansız imalatını ve/veya tamiri yapanlar veya lisanslı işletmelerde, uluslararası EPAL kalite standartlarına uyulmadığında EPAL eV. ile işbirliği yaparak standartların korunması amacıyla yasal süreçleri takip ediyoruz dedi.

Uluslararası Marka Olan EPAL’in Türkiye Temsilcisi olan TEPAL 2010 yılından beri her geçen gün büyüyen ailemize yeni şubeler açma arzusunda dır.

Bu sebeple 21.02.2020 Cuma günü İzmir ofisimizin açılışını gerçekleştirmenin gururunu Tüm sanayici ve işadamlarının yanı sıra üst düzey Devlet protokolünün katılımıyla gerçekleştireceğiz.

Bu vesile ile sizin aracılığınızla herkesi açılışımıza davet ediyoruz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu